خرید خرمای مضافتی | خرید خرمای پیارم | خرید خرما

خرید خرمای مضافتی - خرید خرمای پیارم - خرید خرما

خرید خرمای پیارم و خرید خرمای مضافتی درجه یک را می توانید از طریق شرکت ما انجام دهید.

شرکت خرمای کریستال با توجه به خرید مستقیم خرما از نخلداران در شهرهایی که خرما کاشت می شود خود اقدام به جمع آوری خرما می کند . 

به دلیل شرایط موجود در کشور عده ای از افراد سودجو در این زمینه واسطه می شوند و در نهایت باعث می شود قیمت خرما برای مشتری زیاد شود . 

شرکت کریستال این واسطه ها را حذف نموده و به کاهش قیمت تمام شده خرما کمک می کند . 

شرکت کریستال با داشتن سردخانه در شهرهای بم ، حاجی آباد و تهران خرید خرمای مضافتی ، خرید خرمای پیارم ، خرید خرمای شاهانی و … سایر خرماها را انجام می دهد . 

باتوجه به اینکه خرمای مضافتی بم و خرمای پیارم حاجی آباد بسیار معروف می باشند برای خرید خرمای مضافتی بم و خرمای پیارم می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

لینک پیشنهادی : صادرات خرمای مضافتی

لینک پیشنهادی : صادرات خرمای پیارم

لینک پیشنهادی : صادرات خرما به هند

خرید خرمای مضافتی

همچنین می توانید برای خرید انواع خرما شامل  خرید خرمای خاصویی ، خرید خرمای ربی ، خرید خرمای آلویی ، خرید خرمای کبکاب ، خرید خرمای دگلت نور و … با ما در تماس باشید . 

در صورتی که مایلید برای خرید خرما مشاوره بگیرید و یا استعلام قیمت کنید ، با مشاوران ما در تماس باشید : 

۰۲۱۲۲۶۰۳۲۸۵

۰۹۱۲۱۷۵۶۵۱۹

خرید خرمای پیارم درجه یک

برای خرید پیارم درجه یک می توانید از طریق شرکت ما اقدام کنید . متاسفانه بسیاری از خرماهای موجود در بازار کیفیت مناسب را ندارند .

شرکت ما سعی در تامین خرما با کیفیت مطلوب دارد تا مشتریان از کیفیت خرما به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

پیارم لوکس ترین خرمای ایران و در بین خرماهای تولید شده در کشور دارای بالاترین قیمت می باشد.

خرید خرمای مضافتی درجه یک

شرکت ما با داشتن سردخانه های لازم و کافی در شهرستان بم می تواند مضافتی درجه یک را در اختیار خریداران قرار دهد .

خرمای مضافتی چند نوع می باشد که شرکت ما هر نوعی را متناسب با نیاز مشتریان می تواند تامین کند و در اختیار خریداران قرار دهد.

به علاوه در تناژ بالا شرکت ما می تواند به راحتی خرما را تامین کند و مطابق سفارش و به صورت سریع خرما را در اختیار خریدار عمده قرار دهد.

خرید خرما در شهرهایی که خرما در آن ها کشت می شود به تنظیم بازار و جلوگیری از سودجویی افراد سودجو کمک می کند که خرمای کریستال خرید را مستقیم انجام می دهد . 

در زمان خرید باید به کیفیت خرما ، بسته بندی و قیمت آن توجه نمود .

اهمیت بسته بندی در خرید خرما

امروزه با توجه به اهمیت بسته بندی در کنار کیفیت اگر خرما از کیفیت بالایی برخوردار باشد ولی بسته بندی مناسبی نداشته باشد باعث می شود خریداران به خرما توجه نکنند . 

شرکت کریستال با توجه به طراحی های مدرن و به روز برای بسته بندی از نیروهای متخصص و جوان برای طراحی بسته بندی مطابق با اصول به روز استفاده می کند . 

از طرفی هم اگر بسته بندی مناسب باشد ولی کیفیت مناسبی نداشته باشد قطعا خریداران با یکبار مصرف از خرید مجدد خودداری میکنند . 

نکاتی وجود دارد در زمینه نگهداری و جمع آوری خرما که شرکت کریستال نکات بهداشتی و اصولی را کاملا رعایت می کند و مطابق با استاندارد ها خرما را نگهداری می کند . 

در واقع در فصول خرما ، خرما جمع آوری می شود و برای فصولی که به آن نیاز است نگهداری می شود که در زمان نگهداری باید بسته بندی ، دمای سردخانه و مکان نگهداری مناسب باشد . 

لینک پیشنهادی : صادرات خرمای خاصویی

خرید خرمای پیارم

شرکت کریستال در هنگام خرید ضمانت کیفیت را به مشتریان ارائه می دهد و با ۲ دهه تجربه در زمینه فروش خرما به صورت عمده به خوبی بازار خرما را می شناسد . 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *