قیمت خرمای زاهدی (قصب)

قیمت خرمای زاهدی (قصب) ، قیمت خرمای زاهدی صادراتی ، قیمت خرمای زاهدی درجه ۱ با توجه به شرایط بازار و همچنین نوسانات اخیر مدام در حال تغییر می باشد و لذا برای خرید خرما حتما قبل از خرید از قیمت آن مطلع شوید . برای کسب اطلاعات دقیق و به روز از قیمت خرمای زاهدی (قصب) می توانید با کارشناسان پشتیبانی شرکت صادرات خرمای کریستال در ارتباط باشید .

قیمت خرمای زاهدی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 

۰۲۱۲۲۶۰۳۲۸۵

۰۹۱۲۲۷۵۹۴۸۷

کارشناسان شرکت خرمای کریستال در هر ساعتی از شبانه روز آماده پاسخ گویی به مشتریان عزیز برای قیمت انواع خرما و همچنین خرمای زاهدی می باشند . با توجه به شناخت شرکت خرمای کریستال از بازار خرما و همچنین نحوه ی قیمت گذاری آن می توانید با تماس با کارشناسان اطلاعات کامل و دقیقی از قیمت خرما دریافت کنید. 

 

مزایای تهیه ی خرمای زاهدی (قصب) از شرکت کریستال

۱ – بسته بندی با رعایت کلیه موازین صادراتی 

۲ – داشتن کلیه مجوزهای ملی و بین المللی و  نشان حلال 

۳ – ارایه طرح های جدید بسته بندی

۴ – مجهز بودن به ۴ دستگاه شیرینگ و تسمه کشی محصولات

۵ – قابلیت وکیوم محصولات

۶ – تنها شرکت دارای گواهی BRC که مجوز خرده فروشی در انگلستان هست

۷ – 6 گواهی نامه بین المللی ایزو از ایتالیا

۸ – داشتن ۱۲ تا استاندارد ملی خرما 

۹ – انتخاب به عنوان صادر کننده نمونه کشور در ۵ سال متوالی 

۱۰ – دارا بودن تمامی استانداردهای وزارت بهداشت 

۱۱ – مجهز بودن به سردخانه های اختصاصی 

۱۲ – انتخاب به عنوان صادر کننده نمونه خرما در ۷ سال متوالی 

۱۳ – تصمین کیفیت محصولات 

۱۴ – قابلیت ارسال سفارش در مقیاس زیاد 

۱۵ – برنده ی تندیس ویژه ی کار آفرینی و اشتغال زایی در زمینه ی صادرات

۱۶ – دارا بودن مجوز رسمی از وزارت صنعت و معدن و تجارت

 

شرکت خرمای کریستال با تجربه ی بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه تولید خرمای زاهدی (قصب) و همچنین فروش خرمای زاهدی (قصب) فعالیت دارد . شرکت خرمای کریستال با رعایت اصول کامل استاندارد و مطابق استانداردهای ایران و جهان برداشت خرما ، نگهداری خرما و همچنین بسته بندی و عرضه خرما را انجام می دهد . هدف خرمای کریستال ، کاهش قیمت تمام شده خرما و همچنین رسیدن خرما با کیفیت عالی و بسته بندی مناسب به دست مشتری می باشد. 

علاوه بر قیمت این خرما ، قیمت سایر خرماهای زیر را نیز می توانید از کارشناسان شرکت خرمای کریستال جویا شوید :

قیمت خرمای پیارم

قیمت خرمای شاهانی

قیمت خرمای کبکاب

قیمت خرمای سایر (استعمران)

قیمت خرمای ربی

قیمت خرمای کلوته (کلیته)

قیمت خرمای برحی

قیمت خرمای مضافتی

قیمت خرمای خاصویی

قیمت خرمای دگلت نور

قیمت خرمای زرد عسلی

قیمت خرمای آلویی (لولو)

 

قیمت خرمای زاهدی صادراتی 

با توجه به فعالیت شرکت خرمای کریستال در زمینه ی صادرات خرما و همچنین صادرات خرمای زاهدی این شرکت به خوبی با قوانین صادراتی ، بازار خرمای صادراتی و همچنین قیمت گذاری خرمای صادراتی آشنا می باشد . می توانید برای کسب اطلاعات دقیق و آگاهی از قیمت خرمای زاهدی صادراتی در سال ۲۰۱۹ میلادی با کارشناسان ما در تماس باشید .

 

قیمت خرمای زاهدی در تهران

با توجه به اینکه خرمای زاهدی بیشتر در جنوب کشور و استان های جنوبی برداشت می شود و تا رسیدن خرما به تهران و بازار خرمای تهران قیمت خرما تغییراتی را دارد . با توجه به فعالیت چند ساله خرمای کریستال در بازار تهران و آشنایی با شیوه های قیمت گذاری در تهران و همچنین اطلاع از قیمت دقیق و به روز خرمای زاهدی در سال ۱۳۹۷ می توانید با تماس با کارشناسان شرکت اطلاعات دقیق و کاملی را دریافت کنید . 

 

قیمت عمده ی خرمای زاهدی 

قیمت عمده ی خرما از قیمت معمولی آن پایین تر است و معمولا شرکت هایی که در زمینه ی فروش عمده ی خرما فعالیت می کنند می توانند قیمت عمده ی آن را مشخص کنند . علاوه بر صادرات خرما ، شرکت خرمای کریستال در زمینه ی فروش عمده ی خرمای زاهدی نیز فعالیت می کند که می توانید با ارتباط با شرکت از قیمت دقیق و به روز عمده فروشی خرمای زاهدی مطلع شوید . شرکت خرمای کریستال آماده ی همکاری با سایر شرکت ها و عمده فروشان خرما می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین همکاری در این زمینه و استعلام قیمت می توانید با شماره های موجود در بالای صفحه تماس حاصل فرمائید .

 

قیمت خرمای قصب

قصب نام دیگر خرمای زاهدی می باشد که در مناطقی از کشور به این نام شناخته می شود . و قیمت خرمای قصب در واقع همان قیمت خرمای زاهدی می باشد .