قیمت خرمای پیارم 

قیمت خرمای پیارم ، قیمت خرمای پیارم درجه ۱ ، قیمت خرمای پیارم صادراتی ، قیمت عمده ی خرمای پیارم را با توجه به شرایط بازار حتما قبل از خرید مطلع شوید . برای آگاهی از قیمت خرمای پیارم می توانید با کارشناسان شرکت صادرات خرمای کریستال در ارتباط باشید. هدف خرمای کریستال از اطلاع قیمت خرمای پیارم در واقع آگاهی دقیق مشتریان و خریداران خرما می باشد . 

قیمت خرمای پیارم

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت خرما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 

۰۲۱۲۲۶۰۳۲۸۵

۰۹۱۲۲۷۵۹۴۸۷

کارشناسان شرکت خرمای کریستال در هر ساعتی از شبانه روز آماده پاسخ گویی به مشتریان عزیز برای اطلاع از قیمت خرمای پیارم می باشند . 

مزایای تهیه ی خرمای پیارم از شرکت کریستال

۱ – بسته بندی با رعایت کلیه موازین صادراتی 

۲ – داشتن کلیه مجوزهای ملی و بین المللی و  نشان حلال 

۳ – ارایه طرح های جدید بسته بندی

۴ – مجهز بودن به ۴ دستگاه شیرینگ و تسمه کشی محصولات

۵ – قابلیت وکیوم محصولات

۶ – تنها شرکت دارای گواهی BRC که مجوز خرده فروشی در انگلستان هست

۷ – 6 گواهی نامه بین المللی ایزو از ایتالیا

۸ – داشتن ۱۲ تا استاندارد ملی خرما 

۹ – انتخاب به عنوان صادر کننده نمونه کشور در ۵ سال متوالی 

۱۰ – دارا بودن تمامی استانداردهای وزارت بهداشت 

۱۱ – مجهز بودن به سردخانه های اختصاصی 

۱۲ – انتخاب به عنوان صادر کننده نمونه خرما در ۷ سال متوالی 

۱۳ – تصمین کیفیت محصولات 

۱۴ – قابلیت ارسال سفارش در مقیاس زیاد 

۱۵ – برنده ی تندیس ویژه ی کار آفرینی و اشتغال زایی در زمینه ی صادرات

۱۶ – دارا بودن مجوز رسمی از وزارت صنعت و معدن و تجارت

و ارسال در کمترین زمان ممکن از مزایای همکاری با مجموعه خرمای کریستال است .

شرکت خرمای کریستال با تجربه ی بیش از ۲ دهه تجربه در زمینه تولید خرمای پیارم و همچنین فروش خرمای پیارم فعالیت دارد . شرکت خرمای کریستال با رعایت اصول کامل استاندارد و مطابق استانداردهای ایران و جهان برداشت خرما ، نگهداری خرما و همچنین بسته بندی و عرضه خرما را انجام می دهد . هدف خرمای کریستال ، کاهش قیمت تمام شده خرما و همچنین رسیدن خرما با کیفیت عالی و بسته بندی مناسب به دست مشتری می باشد . شرکت خرمای کریستال با دارا بودن تمام استاندارد های وزارت صنعت و معدن و تجارت در زمینه ی تولید و صادرات خرما آماده همکاری با سایر شرکت ها و صادر کنندگان خرما می باشد.

علاوه بر قیمت این خرما ، قیمت سایر خرماهای زیر را نیز می توانید از کارشناسان شرکت خرمای کریستال جویا شوید  : 

قیمت خرمای شاهانی

قیمت خرمای کبکاب

قیمت خرمای سایر (استعمران)

قیمت خرمای ربی

قیمت خرمای زاهدی (قصب)

قیمت خرمای کلوته (کلیته)

قیمت خرمای برحی

قیمت خرمای مضافتی

قیمت خرمای خاصویی

قیمت خرمای دگلت نور

قیمت خرمای زرد عسلی

قیمت خرمای آلویی (لولو)

 

قیمت خرمای پیارم در تهران

با توجه به کشت خرمای پیارم در حاجی آباد استان هرمزگان در جنوب کشور و همچنین سایر مناطق استان هرمزگان ، قیمت خرمای پیارم تا رسیدن به تهران تغییر می کند و لذا برای اطلاع از قیمت دقیق خرما در تهران می توانید با کارشناسان شرکت خرمای کریستال در ارتباط باشید . شرکت خرمای کریستال با فعالیت بیش از ۲ دهه در بازار خرمای تهران به خوبی با این بازار و نحوه قیمت گذاری خرمای پیارم آشنا می باشد .

 

قیمت خرمای پیارم در هرمزگان

با توجه به اینکه خرمای پیارم در استان هرمزگان کشت و برداشت می شود لذا برای آگاهی از قیمت خرمای پیارم در فصول برداشت خرما و سایر فصول سال می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. خرمای کریستال با تجربه ی بسیار عالی در زمینه فروش خرمای پیارم و همچنین آگاهی از شرایط این خرما در بازار می تواند قیمت مناسبی را به خریداران و مشتریان عزیز اعلام می کند . این خرما به دلیل طعم بسیار عالی فروش مناسبی را در کشور دارد . 

 

قیمت خرمای پیارم صادراتی 

با توجه به کیفیت بالای خرمای پیارم و همچنین طعم بسیار لذیذ آن ، صادرات این خرما در سال های اخیر با رشد فراوانی همراه بوده است . شرکت صادرات خرمای کریستال با تجربه ی بیش از ۲ دهه در زمینه ی صادرات خرمای پیارم و آشنایی با مشتریان این خرما در خارج کشور و همچنین کشورهایی که خرمای پیارم ایران را با قیمت مناسبی می خرند می تواند اطلاعات جامعی را از قیمت خرمای پیارم صادراتی در اختیار سایر شرکت های صادر کننده خرما و همچین مشتریان عزیز قرار دهد .

 

قیمت عمده ی خرمای پیارم

شرکت خرمای کریستال در زمینه ی فروش عمده ی خرما نیز فعالیت می کند . می توانید با ارتباط با کارشناسان شرکت از قیمت عمده ی خرمای پیارم مطلع شوید . در فروش عمده ی خرما به دلیل فروش بیشتر و حجم سفارش بیشتر در واقع قیمت عمده ی فروش خرما از قیمت اصلی خرما در بازار کمتر می باشد .